folder98 facebook
بایگانی مرداد ۱۳۹۷ :: لشکر سایبری مدافعان حق

اتمام فتنه ، آغاز نابودی دشمنان

۳ مطلب در مرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

روزگار آهنی

روزگار آهنی همان روزگاری است که دل ها از آهن سخت تر ، مهربانی ها از برف هم سردتر ، محبت ها از سنگ هم سخت تر و علاقه ها از نادانی رویش می کنند .

روزگاری که انسان به مقام و منسب شناخته می شود ؛ طوری که ارزان ترین جنس ، آدم است . دین و اعتقادات از هم گسیخته شده اند ، لباس های شرم و حیا برداشته شده اند ، شعور ها به درجۀ صفر رسیده اند ، وجدان در آتش بی وجدانی سوخته اند و تمامی انسانیت ها از بین رفته است .

روزگاری که انسان ها همانند ربات زندگی می کنند و همانند ربات ها همدیگر را می بینند . باتری آن ها از جان انسان ارزش بیشتری دارد و جان انسان ها در این روزگار گرفته می شود .

در این روزگار انسان هست ، اما از انسانیت خبری نیست !!!

تیم فرهنگی و مذهبی

۲۶ مرداد ۹۷ ، ۱۸:۲۶ ۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
قاریان کتاب حق

پاسخگوی اعتراضات و اغتشاشات کیست؟

تقریبا شش سال از ریاست جمهوری آقای روحانی می گذرد ! اما نه تنها مشکلات حل نشده اند بلکه اضافه شده اند . فشار آوردن به قشر مردم چه از نظر اقتصادی و اجتماعی ، مایۀ نابودی انقلاب اسلامی است. به تعبیر حضرت علی (ع) ، بعضی ها برای این که یک مشکلاتی را میخواهند از مردم حل کنند ، خیلی بیهوده حرف میزنند و در انتها به آن عمل نمی کنند . آقای روحانی چه خوابی را برای مردم و انقلاب دیده اید؟

بهانه سازی های آقای روحانی ، واقعا قدرت و نفوذ زیادی را به دشمن داده ؛ آقای روحانی اگر قرار باشد ملت ایران سخت زندگی کنند ، همان ابتدا ، انقلاب نمی کردند ؛ وظیفه شما مرفه کردن وضع اقتصادی ملت ایران است. نه تنها وظیف شما بلکه وظیفۀ همۀ قشر جامعه است .

امروز اگر اعتراضات و اغتشاشات و همچنین توطئه ها در ایران زیاد شده ، به دلیل بی لیاقتی و عدم اراده و عمل دولت در زمینۀ اقتصادی است .

۱۳ مرداد ۹۷ ، ۱۹:۴۶ ۲ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰
قاریان کتاب حق

نوچه های میمون نژاد بدانند!

نوچه های میمون نژاد

۰۷ مرداد ۹۷ ، ۲۱:۴۴ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
قاریان کتاب حق
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر